ایسنا/معاون تبلیغات اسلامی لرستان از قرائت دعای عرفه در یک‌صد نقطه استان خبر داد و گفت: دعای عرفه در استان در مصلی‌های نماز جمعه، گلزار شهدا و مساجد قرائت می‌شود.
حجت‌الاسلام احمدرضا غلامی با بیان این‌که عرفه روز معرفت و شناخت است و وسیله‌ای برای تقرب به درگاه خداوند است، گفت: در چنین روزی زمینه برای توبه و اجابت دعا فراهم شده و کافی است در این مسیر قرار بگیریم و بار دیگر بندگی کنیم و با دست پُر از این جلسات برگردیم و بتوانیم با زمزمه‌های دعا و راز و نیاز، ره توشه‌ای برای آخرت برداریم.
وی با بیان این‌که عبادت در این روز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است پس تلاش کنیم تا از این فرصت بهترین بهره را ببریم، افزود: مراسم دعای عرفه در ۱۰۰ نقطه استان لرستان قرائت می‌شود و در کنار قرائت دعای عرفه برنامه‌ها و ادعیه‌های دیگری هم خوانده می‌شود.
معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به برنامه محوری قرائت دعای عرفه روز یک‎شنبه، بیستم مرداد ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه عصر در مصلی الغدیر خرم‎آباد با حضور مداحان و سخنرانان کشوری و استانی، بیان کرد: دعای عرفه در لرستان در مصلی‌های نماز جمعه، گلزار شهدا و مساجد قرائت می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9