باشگاه خبرنگاران/ مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرکرمانشاه از اعطای کارت اعتباری خرید کالا به تاکسیرانان خبر داد.
سجاد سلیمانی هدف از این اقدام را افزایش خدمات و حمایت از رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل درون شهری، دانست و گفت: فرایند نام نویسی و اعطاء کارت اعتباری خرید کالا از فروشگاه های زنجیره ای با پیگیری های سازمان تاکسیرانی کرمانشاه ،اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و مشارکت یکی از بانک ها ، اجرایی شده است.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی از تاکسیرانان متقاضی دریافت کارت اعتباری خرید کالا خواست که جهت ثبت نام در اسرع وقت به سامانه جامع اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور به آدرس www . irtusan . ir اقدام نمایند.
او با اشاره به شرایط طرح افزود: در هر سال اعتباری معادل ۲۴میلیون ریال طی ۳ نوبت (هر 4 ماه یکبار)، با کارمزد ۱ / ۴ ٪ برای خرید از فروشگاههای زنجیره ای در کارت خرید متقاضیان واریز می گردد.
سلیمانی یادآور شد: در مرحله نخست پس از انجام فرایند ثبت نام توسط متقاضیان مبلغ ۸ میلیون ریال در کارت خرید از فروشگاه های زنجیره ای شارژ می گردد و افراد پس از دریافت اعتبار به میزان مبلغ فوق می توانند از فروشگاه های یاد شده خرید نمایند.
او ادامه داد: اعتبار تخصیصی طی ۴ قسط (ماهیانه مبلغ ۲ میلیون ریال) بازپرداخت خواهد شد، پس از اتمام آخرین قسط مجددا مبلغ ۸ میلیون ریال به روش اعلامی تا ۳ مرحله در سال در کارت رانندگان شارژ خواهد شد.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه، درمورد مراحل دریافت کارت خرید فروشگاه ها گفت: متقاضیان باید ابتدا با مراجعه به سامانه جامع اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور به آدرسWww.irtusan.ir نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام و ارائه درخواست صدور کارت خرید اقدام نموده، سپس ۷۲ ساعت پس از ثبت نام و دریافت تاییدیه از سامانه، به شعب بانک برای افتتاح حساب مراجعه کنند.
او حداقل مبلغ جهت افتتاح حساب را یکصد هزار ریال اعلام کرد و گفت: به منظور تکمیل پرونده بانکی جهت دریافت تسهیلات، همراه داشتن اصل وکپی شناسنامه و کارت ملی جدید یا رسید ثبت نامه برای کارت ملی و ارائه یک برگ سفته یا چک صیادی به عنوان ضمانت به مبلغ (۱۰میلیون ریال) الزامی است.
او بیان کرد: متقاضیان می توانند حداکثر ۱۵ روز بعد از تکمیل پرونده بانکی از سازمان مربوطه کارت خرید خود را دریافت نمایند.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه با تاکید بر اینکه استفاده از این طرح برای کلیه فعالان حوزه حمل و نقل امکانپذیز می باشد، گفت: پرداخت اولین قسط یک ماه پس از دریافت کارت شروع خواهد شد و در صورت عدم پرداخت اقساط در موعد مقرر متقاضیان از دریافت تسهیلات برای مراحل بعدی حذف می شوند.
به گفته سلیمانی، متقاضیان دارای چک برگشتی و اقساط معوق، تا زمان تسویه حساب نمی توانند از این خدمات استفاده نمایند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :