ایمنا/کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به استقرار جوی ناپایدار بر استان طی روزهای آینده از روند کاهشی دما و احتمال بارش پراکنده در مناطق مرکزی و نیمه غربی استان خبر داد.
آسیه آقایی با اشاره به تداوم جوی پایدار در استان طی دو روز آینده، اظهار کرد: براین اساس آسمان بیشتر مناطق استان صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
وی با اشاره به کاهش شدت وزش باد در مناطق شمالی و شرقی اصفهان افزود: پدیده گردو غبار برای استان پیش بینی نمی شود اما این پدیده در مناطق مرکزی استان به صورت غبار صبحگاهی است.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه با استقرار جوی ناپایدار در استان احتمال کاهش دما و بارش پراکنده در مناطق مرکزی و نیمه غربی استان وجود دارد.
آقایی با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده دو درجه کاهش خواهد داشت، ادامه داد: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز ۳۷ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما در خنک ترین ساعات صبح فردا ۲۲ درجه سانتی گراد بالای صفر خواهد بود.
وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت آینده کاشان با دمای ۴۳ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای ۱۳ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و خنک ترین مناطق استان پیش بینی می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18