ایرنا/ رحمان خادم روز یکشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: درصد نفوذ شبکه گاز خانگی تا سال گذشته ۸۵ درصد بود که تا پایان امسال به ۹۱ درصد و تا سال آینده به ۹۷ درصد خواهد رسید.
وی افزود: ۸۹۵ روستا در کهگیلویه و بویراحمد بالای ۲۰ خانوار هستند که از این تعداد،۵۲۵ مورد آن از نعمت گاز برخوردار هستند.
خادم بیان کرد: یک هزار و ۱۱۵ روستا در این استان شرایط گازرسانی را دارند که گازرسانی به ۲۳۳ مورد آن در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.
مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در مجموع ۱۰۰ درصد خانوار های شهری و ۸۴ درصد روستاییان این استان از نعمت گاز برخودار هستد.
خادم با اشاره به رعایت استانداردهای ملی و بین المللی شرکت گاز استان، عنوان کرد: در هر ۲ حوزه شهری و روستایی کهگیلویه و بویراحمد ۱۹۰ هزار و ۱۲۷ مشترک وجود دارد.
شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۳۷۷ با توجه به سیاست های دولت و نیاز روزافزون جامعه به گاز طبیعی تاسیس شد و از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را برای ارائه خدمات مطلوب گازرسانی آغاز کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277