شبستان/سید علیرضا خاتون آبادی به حرکت کاروان های شادی توسط مردم در روز عید غدیر اشاره کرد و گفت: این کاروان ها در نقاط مختلف شهر همراه با توزیع گل و هدیه فرهنگی در دل محلات حرکت می کنند.
«سید علیرضا خاتون آبادی» در نشست خبری تشریح اقدامات شهری در دهه ولایت و امامت گفت: فعالیت های بنیاد بین المللی غدیر در استان اصفهان با ریاست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان برگزار شده است و فعالیت های این ایام از ماه ها پیش برنامه ریزی شده است.
مشاور هیئات مذهبی و مساجد شهردار اصفهان با به مشارکت بالای مردم در برنامه های مناسبتی اشاره کرد و افزود: در 15 منطقه شهری اصفهان 35 ویژه برنامه توسط هیئات مذهبی برگزار می شود و به طوری برنامه ریزی شده است که هر شب 3 هیئت در نقاط مختلف برنامه داشته باشند.
وی با بیان اینکه در این خصوص تبلیغات شهری توسط شهرداری صورت گرفته است، افزود: کانون های مردمی در سه محل متفاوت اقدام به توزیع 90 هزار پرس، 20 هزار پرس و 15 هزار پرس اطعام عید غدیر را انجام می دهند.
خاتون آبادی به تهیه ویژه نامه غدیر توسط روزنامه اصفهان زیبا اشاره کرد و اظهار داشت: هدف اصلی این ویژه نام معرفی معرفی فعالیت های همه هیئات و کانون های فرهنگی هنری مساجد در زمینه غدیر است.
وی به برگزاری مسابقه کتابخوانی «10 کودک، 10 فکر» اشاره کرد و گفت: این مسابقه ویژه کودکان و نوجوانان است و شرکت کنندگان به عنوان یاوران غدیر پس از مسابقه با ما در ارتباط خواهند بود.
مشاور شهردار اصفهان به حرکت کاروان های شادی توسط مردم در روز عید غدیر اشاره کرد و گفت: این کاروان ها در نقاط مختلفی مثل خیابان باغ گلدسته، رهنان، خوراسگان و چهارباغ همراه با توزیع گل و هدیه فرهنگی در دل محلات شهر حرکت می کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18