فارس/کارشناس مسؤول پیش‌بینی هوای اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان گفت: طی 24 ساعت آینده، دمای هوا در اکثر مناطق استان یک تا 2 درجه سانتی‌گراد کاهش خواهد داشت و روز چهارشنبه تا پنجشنبه هفته جاری در اکثر مناطق استان کاهش دمایی بین 3 تا 4 درجه سانتی‌گراد خواهیم داشت.
فاطمه زهرا سیدان با بیان اینکه بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی پایدار بر روی استان طی 2 روز آینده است، اظهار کرد: بر این اساس در اکثر مناطق استان، آسمان صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.
چهارشنبه جو اصفهان ناپایدار می‌شود
کارشناس مسؤول پیش‌بینی هوای اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه فردا در مناطق غربی استان افزایش ابر را خواهیم داشت، افزود: روز چهارشنبه ناپایداری‌هایی به شکل افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و در مناطق غربی استان همراه با بارش‌های پراکنده رگباری خواهد بود و احتمال بارش پراکنده برای مناطق مرکزی و شمالی نیز وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه طی 24 ساعت آینده، دمای هوا در اکثر مناطق استان یک تا 2 درجه سانتی‌گراد کاهش خواهد داشت، خاطرنشان کرد: روز چهارشنبه تا پنجشنبه هفته جاری در اکثر مناطق استان کاهش دمایی بین 3 تا 4 درجه سانتی‌گراد را شاهد خواهیم بود.
سیدان در پایان اعلام کرد: دمای هوای شهر اصفهان امروز در گرم‌ترین ساعات به 37 درجه سانتی‌گراد و فردا در سردترین ساعات به 20 درجه سانتی‌گراد خواهد رسید و طی 24 ساعت آینده، سردترین نقطه استان، بویین‌میاندشت با 13 درجه سانتی‌گراد و گرم‌ترین نقطه استان، کاشان با 40 درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18