فارس/فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف بیش از 14 کیلوگرم تریاک، شیشه و هروئین در این شهرستان خبر داد.
محمدباقر سلگی امروز از کشف 14 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان ملایر خبر داد و اظهار کرد: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ در شهرستان ملایر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر و با اشرافیت اطلاعاتی لازم، سه طرح ضربتی اجرا شد.
وی گفت: در مأموریت اول، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با رصد اطلاعاتی از اقدام یک توزیع کننده مواد مخدر برای عبور یک محموله به این شهرستان مطلع و با اقدام به موقع خودروی این قاچاقچی قبل از ورود به شهرستان متوقف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر بیان کرد: در بازرسی از خودروی این فرد، 14 کیلو و 300 گرم تریاک کشف و یک متهم در این رابطه دستگیر شد.
وی افزود: در مأموریت دوم، مأموران با اجرای طرح پاکسازی در نقطه‌ای از پیش تعیین شده با دستگیری 6 معتاد، 24 گرم هروئین ، 28 گرم تریاک، دو گرم شیشه و 20cc متادون کشف کردند.
سلگی تصریح کرد: در سومین مرحله از اجرای این طرح در نقطه آلوده به توزیع مواد مخدر با دستگیری یک متهم، 50 گرم تریاک، 31 گرم هروئین و بیش از یک گرم مواد مخدر شیشه کشف شد.
وی ادامه داد: در همین ارتباط مأموران کلانتری ازندریان نیز با شناسایی یک توزیع کننده مواد مخدر، دو گرم هروئین را از وی کشف و هر 9 متهم با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با بیان اینکه مبارزه موفق با مواد مخدر نیازمند عزم ملی و همگانی است، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی و دستگاه قضائی با سوداگران مرگ که زندگی اقشار مختلف مردم را در معرض خطر مرگ و نابودی قرار داده‌اند با اقتدار روزافزون متکی به اشرافیت اطلاعاتی و قدرت عملیاتی برخوردی قاطعانه خواهد داشت و این استراتژی یک اولویت راهبردی، حیات بخش و لازم‌الاجراست.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335