ایرنا/ ایرج مصطفوی عصر یکشنبه در گفت‌ و گویی بیان داشت: براساس الگوهای پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌ای در ۷۲ ساعت آینده، افزایش ابر و در برخی نقاط به ویژه در ارتفاعات و نواحی شمالی مه آلودگی و بارش‌های رگباری گاهی با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.
وی با اشاره به وزش باد شدید در بیشتر نقاط استان سمنان، بیان کرد: خسارت ناشی از وزش باد شدید به ویژه نیمه شرقی و غربی همراه با گرد و خاک در برخی مناطق این استان محتمل است.
سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته، کمینه دمای هوای مرکز استان ۲۶ و بیشینه دمای آن ۳۸ درجه سانتیگراد بود.
وی اضافه کرد: رضوان با کمینه ‌۱۴ درجه سانتیگراد خنک‌ترین و حسینان و ایوانکی با حداکثر دمای ۴۱ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین نقاط استان سمنان گزارش شد.
سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان با اشاره به گزارش وضعیت هوای این استان در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار داشت: بیشترین سرعت وزش باد در استان مربوط به شاهرود با ۴۵ کیلومتر بر ساعت بود.
سامانه هواگوی ۱۳۴ آماده ارائه اطلاعات هواشناسی و پیش بینی‌های جوی سمنان در تمام اوقات شبانه روز است، اداره کل هواشناسی استان دارای ۹ ایستگاه سینوپتیک، ۱۵ ایستگاه اقلیم شناسی و ۵۰ ایستگاه باران‌سنجی در نقاط مختلف است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c