ایرنا/ غلامرضا وفایی روز یکشنبه در گفت و گویی ابراز داشت: نماز عید قربان فردا در شهرهای سمنان در شاهرود، دامغان و میامی به امامت امامان جمعه موقت و در دیگر شهرهای استان مانند مهدیشهر، سرخه، آرادان و گرمسار به اقامت امامان جمعه دائم اقامه می‌شود.
رابط ستادهای نمازجمعه استان سمنان ادامه داد: نماز عید قربان در شهر سمنان ساعت هفت و ۳۰ در مصلای بزرگ این شهر به امامت حجت الاسلام غلامحسین مهدوی نژاد برگزار می‌شود.
رابط ستادهای نمازجمعه استان سمنان با اشاره به اقامه نماز عید قربان ساعت هفت فردا دوشنبه در مسجد مدرسه قلعه شاهرود، مصلای دامغان، در حسینیه اعظم کلاته خیج، در مسجد جامع بسطام، و مسجد جامع گرمسار، یادآور شد: نماز عید قربان ساعت هفت و ۳۰ دقیقه در مسجد جامع میامی، در حسینیه شهدای سرخه، در حسینیه المهدی(عج) مهدیشهر و در مسجد صاحب الزمان(عج) آرادان برنامه‌ریزی شده است.
به گفته رابط ستادهای نمازجمعه استان سمنان، نماز عید قربان ساعت هشت در امامزاده محمد (ع) دیباج و در مسجد ولی عصر(عج) شهمیرزاد اقامه می‌شود.
وی تصریح کرد: نماز عید قربان در ایوانکی ساعت هشت فردا در مسجد جامع ایوانکی، ساعت هفت در مسجد جامع بیارجمند، ساعت هشت در مسجد امام حسین(ع) مجن، ساعت هشت در مسجد جامع درجزین و مسجد جامع کلاته رودبار، ساعت هفت در مسجد جامع رودیان و ساعت هفت و ۳۰ دقیقه در مسجد جامع حسین آباد کالپوش برگزار می شود.
رابط ستادهای نمازجمعه استان سمنان با تأکید بر اهمیت نماز عید قربان، عید غدیر و عید فطر، گفت: نمازگزاران در نماز عیدقربان حضور پرشور داشته باشند.
دهم ماه ذی الحجه برابر با عید قربان از جمله اعیاد بزرگ مسلمانان است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c