برنا/ سرهنگ عیسی روشن‌قلب در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبر مبنی بر دپوی چوب قاچاق در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان آستانه‌‌اشرفیه، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران با بررسی موضوع و اطمینان از صحت آن، محل دپو چوب‌های جنگلی قاچاق را شناسایی کردند افزود: با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از این مکان مقدار 8 تن انواع چوب جنگلی قاچاق از نوع توسکا، اوجا، پلت، لیلکی و... کشف و ضبط شد.
وی با اشاره به اینکه متهم 42 ساله برای سیر مراحل قانونی پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد بیان داشت: کارشناسان ارزش ریالی چوب‌های کشف شده را 160 میلیون ریال برآورد کردند.
فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی با افراد سودجو و فرصت طلب که برای رسیدن به منافع مادی با آسیب زدن به طبیعت و محیط زیست باعث هدر رفتن منابع ملی می‌شوند برخورد قاطع خواهد کرد از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0