باشگاه خبرنگاران/ سرهنگ سید محمد موسوی فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با اشاره به جزئیات خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گچساران حین کنترل خودرو‌های عبوری در محور گچساران - شیراز، به یک دستگاه خودروی ال نود به رانندگی شخصی با هویت معلوم و سرنشینی خانمی با هویت معلوم مظنون شده که پس از هماهنگی با مقام قضایی، خودروی مورد نظر را مورد بررسی قرار دادند.
موسوی تصریح کرد: در بازرسی ماموران از این خودرو، مقدار ۳۹ کیلو و ۶۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۲۸ کیلو و ۷۰۰گرم مواد مخدر از نوع حشیش که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود، کشف شد.
او افزود: در همین راستا دو نفر قاچاقچی با هویت معلوم دستگیر و با تشکیل پرونده در این مورد متهمان در اختیار مقام قضایی قرار گرقته و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در پایان از عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ خبر داد و گفت: مردم و همشهریان عزیز باید پلیس را در تامین امنیت جامعه یاری نمایند و اخبار و گزارشات خود پیرامون فعالیت قاچاقچیان و هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت جامعه را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ به نیروی انتظامی اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277