ایسنا/ مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه حضور 38 تیم ورزشی از استان را در لیگ های مختلف کشوری بی سابقه خواند. 
صابر رحیمی در مراسم تجلیل از خبرنگاران ورزشی نویس کرمانشاه، رشد حوزه های مختلف ورزش استان را طی یکسال گذشته کم نظیر توصیف کرد و افزود: خوشبختانه در بحث مدال آوری، پروژه ها، اعتبارات و سمن ها در این مدت رشد قابل توجهی داشته ایم. 
وی تاکید کرد: هرچند در حوزه ورزش فعالیت های گسترده ای داریم، اما این بدان معنا نیست که حوزه جوانان را فراموش کرده ایم، بلکه در این حوزه هم فعالیت ها و عملکرد قابل قبولی داریم. 
مدیرکل ورزش و جوانان استان به تحولات حوزه زیرساخت ورزش استان در ماه های گذشته هم اشاره ای کرد و گفت: حدود 35 سال است که کسی از ترس حاشیه ها و برخی مسائل دیگر برای بازسازی زمین چمن شماره یک و دو مجموعه ورزشی آزادی اقدام نکرده بود، اما ما به این مسئله ورود کردیم. 
وی افزود: زمین چمن مصنوعی شماره دو این مجموعه با بهترین استانداردها، ظرف یکی دو هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید و زمین چمن شماره یک را نیز بزودی زیرکشت می بریم. 
رحیمی احداث پیست چندمنظوره اتومبیلرانی در دهکده المپیک، پیست اسکیت در مجموعه ورزشی 15 خرداد، دیواره صخره نوردی، سالن اسکواش و... را از دیگر پروژه های در دست اقدام اداره کل ورزش و جوانان استان در حوزه زیرساخت های ورزشی عنوان کرد. 
وی در ادامه به میزبانی رویدادهای مختلف ورزشی در استان هم اشاره کرد و گفت: این اداره کل برای برگزاری هر رویداد ورزشی ملی در استان حتی یک ریال هزینه نمی کند، بلکه اعتبارات آن را از مرکز و یا منابع دیگر تامین می کنیم. 
مدیرکل ورزش و جوانان استان همچنین رفع مشکلات ورزشکاران استان را یکی از اولویت های خود دانست و افزود: در این راستا ارتباط خوبی با ورزشکاران استان برقرار کرده ایم و برای رفع مشکلات آنها تلاش می کنیم. 
وی در ادامه به افزایش حضور تیم های ورزشی کرمانشاه در لیگ های مختلف کشوری اشاره کرد و گفت: امروز در شرایطی هستیم که 38 تیم از کرمانشاه در رشته هایی همچون والیبال، کبدی، فوتسال، سپک تاکرا، بسکتبال و... در لیگ های مختلف حضور دارند که تاکنون بی سابقه بوده است. 
رحیمی در پایان افزایش ورزشکاران بیمه شده استان، توسعه آموزش ها و افزایش میزان اعتبارات عمرانی ورزش استان را از برنامه های پیش روی اداره کل وررش و جوانان استان اعلام کرد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :