ایرنا/ مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) چرداول گفت: سه هزار کیلوگرم گوشت قرمز گرم بمناسبت عید سعید قربان بین محرومین و مددجویان این شهرستان توزیع شد.
خدابنده جمشیدزاده اظهار داشت: در راستای کمک به مستمندان و همزمان با عید قربان ۲ راس گاو و ۶۲ راس گوسفند از خیرین و نیکوکاران دریافت و پس از ذبح در کشتارگاه شهر سرابله به میزان سه هزار کیلوگرم به صورت گوشت قرمز گرم بین مددجویان چرداولی تحت پوشش این نهاد توزیع شد.
وی اضافه کرد: این میزان گوشت قرمز گرم به ارزش ریالی ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال از تعدادی از خیرین و نیکوکاران استان و خارج از استان به شهرستان چرداول اهدا و بین ۲ هزار خانوار و هر خانوار به میزان یک هزار و 500 گرم توزیع شد.
مدیر کمیته چرداول یادآور شد: سه پایگاه کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح شهرستان نذورات و کمک های مردمی را جمع آوری و کمک های مردمی و خیرین هر ساله در روز عید قربان جمع آوری و بین محرومین و نیازمندان پخش می شود.
جمشید زاده تاکید کرد: برای حفظ شان و شخصیت مددجویان کمیته امداد توزیع گوشت قرمز گرم توسط مددکاران در محل اقامت آنها انجام می گیرد.
وی اضافه کرد: خوشبختانه استقبال نیکوکاران و خیرین از کمک های مرتبط در روز قربان بسیار خوب است و امیدواریم این حرکت در سال های آینده نیز افزایش یابد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a