فارس/شهردار بخش صالح آباد گفت: قطعه قبرهای اهدایی به خبرنگاران در روبروی ساختمان شهرداری صالح آباد واقع شده و دارای 700 تا یک هزار متر مربع وسعت است، این موضوع طی تفاهم نامه شهرداری با نمایندگان اصحاب رسانه انعقاد خواهد شد.
جلال الدین محمدی شهردار بخش صالح آباد گفت: یکی از خواسته‌های خبرنگاران ایلام همواره درخواست اختصاص قطعه‌ای از آرامستان صالح آباد به نام آنان بود که این امر محقق و در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: این قطعه زمین در روبروی ساختمان شهرداری صالح آباد واقع شده و دارای 700 تا یک هزار متر مربع وسعت است.
شهردار بخش صالح آباد بیان داشت: مقرر شد خبرنگاران استان ایلام در روز خبرنگار (۱۷ مرداد) یک قطعه قبر رایگان به ارزش ۱۴ میلیون ریال دریافت کنند که این موضوع طی تفاهم نامه شهرداری با نمایندگان اصحاب رسانه انعقاد خواهد شد.
وی اظهارداشت: قطعا این تفاهم نامه در مدیریت‌های بعدی شهرداری نیز رعایت و اجرا می‌شود، بنابراین خبرنگاران نگران دریافت قبر اهدایی شهرداری نباشند.
محمدی خاطر نشان کرد: در حال حاضر حدود ۲۰ هزار متر زمین جهت قبرستان عمومی متعلق به شهرداری صالح آباد آماده تحویل به مردم است.
امامزاده علی صالح(ع) در بخش صالح آباد از توابع شهرستان مهران قرار دارد و این امامزاده نزد مردم استان به «خاص علی» مشهور است.
بخش صالح آباد با جمعیت بیش از ۳ هزار نفر در 45 کیلومتری شهرستان مهران قرار دارد و یکی از مناطق زیارتی و سیاحتی استان ایلام به شمار می‌رود.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a