ایرنا/رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان گفت: ماموران نیمه شب گذشته در یک عملیات ضربتی موفق به کشف ۲۰ کیلوگرم هروئین شدند.
سرهنگ هادی قزوینه بیان کرد: پس از دریافت خبری مبنی بر انتقال یک محموله مواد مخدر با وانت بار از استان های مرکزی به سمت همدان موضوع مورد رسیدگی قرار گرفت.
وی اضافه کرد: ماموران موفق به شناسایی وانت بار حامل مواد افیونی شده و این خودرو و قاچاقچیان را هنگام تبادل مواد مخدر در همدان توقیف و دستگیر کردند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر همدان بیان کرد: پس از بازرسی وانت بار ۲۰ کیلوگرم موادمخدر هروئین که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و در این عملیات ۲ دستگاه خودرو توقیف و سه تن دستگیر شدند.
سرهنگ قزوینه گفت: ۹۱ کیلوگرم هروئین از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته هشت درصد افزایش داشته است.
وی بیان کرد: با توجه به بروز تغییراتی در تولید و عرضه موادمخدر در کانون های تولید این مواد افیونی، قاچاق روانگردانها و مواد صنعتی افزایش چند برابری یافته که این تهدیدی جدی برای جوانان و نوجوانان است.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان از کاهش ۲۰ درصدی کشف مواد مخدر در سال جاری خبرداد و اظهار داشت: ۳۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر امسال منهدم شده که در این حوزه با رشد ۳۹ درصدی مواجه هستیم.
سرهنگ قزوینه دستگیری پنج هزار و ۱۷۸ قاچاقچی، خرده فروش و عرضه کننده موادمخدر با ۲۰ درصد رشد، انجام چهار هزار و ۷۷۰ عملیات با ۲۳ درصد رشد، انجام ۴۷۶ طرح در حوزه مواد مخدر شامل پاکسازی، جمع آوری و کنترل محورهای ارتباطی را از دیگر فعالیت های صورت گرفته عنوان کرد.
یک هزار و ۹۰۳ کیلوگرم مواد مخدر امسال در همدان کشف شده است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e