مهر/ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: مهلت ثبت‌نام در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان تا ۳۱ مرداد ماه تمدید شد.
حسن عزیزی از تمدید مهلت ثبت نام در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: به دلیل استقبال شرکت کنندگان، این جشنواره مهلت ثبت نام تا ۳۱ مردادماه جاری تمدید شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه همچنین از ثبت‌نام ۱۸۲ کارآفرین برای شرکت در این جشنواره و تا به امروز خبر داد.
این مسئول با بیان اینکه از این نظر رتبه دوم کشور را دارا هستیم، گفت: علاقه مندان به شرکت در جشنواره مذکور می توانند ظرف مهلت مذکور به آدرس الکترونیکی www.karafarinbartar.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
وی خاطرنشان کرد: شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر و معرفی آنها به عنوان الگو به جامعه از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، ایجاد فضای تعاملی و همکاری بین فعالان عرصه های مختلف و هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه جامعه را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره دانست.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :