ایسنا/ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس با اشاره به روند انتخاب شهردار فردیس در توصیه به افرادی که قصد تصدی شهرداری این شهر را دارند گفت: ‌فضای فردیس برای تخلفات شهری به شدت بسته و تحت کنترل و بی رحمانه است، اگر قصد خدمت ندارید برای خودتان و ‌خانواده خودتان و مردم فردیس داستان و ‌برای دادسرا هم پرونده درست نکنید.
حسن جهانشاهلو درباره روند انتخاب شهردار فردیس در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
این روزها اعضای محترم شورای شهر فردیس و فعالان عرصه خبر جوی در شهرستان در خصوص انتخاب شهردار ایجاد کردند که فضای جامعه ملتهب و مردم نگران هستند.
چند نکته را از حیث وظیفه مدعی العموم بودن اعلام کنم
۱- اعضای شورا در انتخاب شهردار فعال دارای اراده کامل هستند و نباید تحت تاثیر هیچ اداره‌ای، ارگانی، شخصی یا مسئولی قرار گیرند.
۲- هیچ اداره‌ای، ارگانی، شخصی، نماینده‌ای، مسئولی حق دخالت و‌ اعمال نظر در خصوص گزینه‌ها ندارند.
۳- تک تک اعضای شورا پاسخگوی انتخاب نهایی اعضای شورا در مقابل مردم خواهند بود و موضوع عدم توانایی شهردار، نداشتن اختیار در تصمیم گیری و حق انتخاب از سوی اعضا پذیرفته نخواهد شد.
۴- این گونه اقدامات تبلیغی را کنار بگذارند و زودتر شهر را از بلاتکلیفی دو ساله که از عدم همدلی اعضا ایجاد شده است نجات دهند.
۵- یک پیشنهاد و ‌توصیه هم به افرادی که قصد تصدی شهرداری فردیس را دارند دارم اینجا فردیس است دسترسی فردیسوندان به مدعی العموم به وسیله فضای مجازی بلاواسطه است اخبار و ‌اطلاعات متعددی در دسترس است و ‌فضای فردیس هم برای تخلفات شهری به شدت بسته و تحت کنترل و بی رحمانه هست اگر قصد خدمت ندارید برای خودتان و ‌خانواده خودتان و مردم فردیس داستان و ‌برای دادسرا هم پرونده درست نکنید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af