جماران/فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف انبار دپوی کالای قاچاق به ارزش 53 میلیارد و 550 میلیون ریال در شهرستان بندر ماهشهر خبر داد.
سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز و تمرکز بر کشف انبارهای دپو کالا، ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ماهشهر با رصد اطلاعاتی و شبانه روزی یک انبار را در محور مواصلاتی"ماهشهر- رامشیر" شناسایی کردند.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در بررسی های به عمل آمده مشخص شد، انبار مذکور تحت پوشش مرکز تولید غذای دام اقدام به دپو کالای قاچاق می کرد، بیان کرد: با اقدامات تخصصی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی، اکیپی از ماموران پلیس آگاهی به محل اعزام و در بازرسی به عمل آمده 213 طاقه پارچه حجیم، 112 اره برقی، 600 دستگاه سنگ جت برقی فلز بر و 8 دستگاه موتورجوش فاقد مجوز گمرکی کشف شد.
سردار عباس زاده تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی لوازم کشف شده را بالغ بر 53 میلیارد و 550 میلیون ریال برآورد کردند.
فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به دستگیری 2 متهم در این رابطه، خاطرنشان کرد: مخلان اقتصادی بدانند نیروی انتظامی مصمم است با پدیده شوم قاچاق به ویژه از نوع سازمان یافته برخورد قاطع داشته باشد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335