خبرفوری/دو نوجوان ۱۳ و ۱۵ ساله که در آبادان اقدام به سرقت مسلحانه از یک زن کرده بودند توسط مأمورین کلانتری ۱۵ احمد‌آباد دستگیر شدند.
درپی وقوع چند فقره کیف‌قاپی و موبایل‌قاپی که تعدادی از آنهابه صورت مسلحانه بوده است موضوع جهت شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت‌‌ها در دستور کار پلیس آبادان قرار گرفت که در این راستا مأموران کلانتری 15 احمدآباد ضمن تحقیقات میدانی و پلیسی به این نتیجه رسیدند که سرقت‌‌ها توسط 2 پسر نوجوان موتورسیکلت سوار صورت گرفته است.
در نهایت مأموران کلانتری 15 با همکاری مالباختگان 2 نوجوان را درمنطقه لین 10 احمدآباد آبادان شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند. متهمان که ابتدا اظهار بی‌اطلاعی می‌کردند توسط خانمی که این 2 نوجوان با کلت کمری از آن سرقت کرده بودند موردشناسایی قرار گرفتند.
متهمان همچنان خود را بیگناه می‌دانستند تا اینکه داخل بازداشتگاهی که مجهز به دوربین مداربسته و میکروفون است به زبان عربی نوجوان 13ساله از همدست 15ساله‌اش پرسید اسلحه کمری را چه کردی که وی درجواب می‌گوید در کف خودروی پلیس مخفی کرده‌ام مأموران که به دلیل کم سن و سال بودن متهمان آن را تفتیش بدنی نکرده بودند، اسلحه را از زیرصندلی خودرو پلیس بیرون آورده و متهمان با دیدن اسلحه لب به اعتراف گشوده و به سرقت با سلاح کمری اعتراف کردند و اظهار داشتند که سلاح واقعی نیست وتنها جنبه ترس داشته است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335