خوزنیوز/رییس دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: ۲رشته تحصیلی به دانشکده علوم پزشکی شوشتر اضافه شده و این رشته ها از مهر امسال دانشجو می پذیرند.
فرهاد ابول نژادیان بیان کرد: این رشته ها شامل مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار و تکنولوژی پرتو شناسی (رادیولوژی) است که در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۹۸ گنجانده شده است.
وی افزود: از دانش آموزان بومی منطقه و خانواده های آنان انتظار می رود که با توجه به اولویت پذیرش افراد بومی، درکنار سایر انتخاب ها، این رشته ها را نیز انتخاب و مد نظر داشته باشند.
رییس دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت:توسعه حوزه آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی شوشتر در کنار رشد و توسعه در بخش بهداشت، درمان، غذا و دارو و فوریت های پزشکی از اولویت های ما در سال ۹۷ بود و کسب مجوز پذیرش دانشجو در این ۲ رشته از جمله این اقدامات بود.
وی ادامه داد: رشد و توسعه زیرساخت ها، فضای فیزیکی و نیروی انسانی در معاونت آموزش، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی در کنار سایر معاونت ها ادامه خواهد داشت.
دانشکده علوم پزشکی شوشتر وابسته به وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی که پیش از این در ۶ رشته تحصیلی دانشجو می پذیرفت اما از مهر امسال در هشت رشته دانشجو می پذیرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335