باشگاه خبرنگاران/رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید، گرد وخاک و وقوع طوفان شن لحظه‌ای در شرق و رگبار پراکنده در جنوب وجنوب غرب استان پیش بینی می‌شود.
حمیده حبیبی با اشاره به اینکه آسمان استان صاف تا کمی ابری است گفت: وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک پدیده غالب استان کرمان است.
حبیبی با اعلام اینکه در شرق و برخی مناطق شمالی استان وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک گزارش شده است افزود: وقوع طوفان شن لحظه‌ای در شهرستان‌های فهرج و ریگان طی امروز پیش بینی می‌شود.
او با اعلام اینکه به دلیل وزش باد و گرد وخاک کاهش کیفت هوا وکاهش دید را در جاد‌های شرقی و برخی از جاد‌های شمالی خواهیم داشت بیان کرد: رانندگانی که قصد تردد از محور‌های مواصلاتی کرمان-سیستان وبلوچستان و شهداد -نهبندان را دارند با احتیاط برانند و از شرایط جاده‌ها باخبر باشند.
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان گفت: کودکان، سالمندان و بیماران قلبی از رفتن به فضای باز خودداری کنند.
حبیبی افزود: در حالی عنبرآباد در ۲۴ ساعته گذشته با ۴۵ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین روز را پشت سر گذاشته لاله زار با ۹ درجه سانتیگراد خنک‌ترین نقطه استان به ثبت رسیده است.
او حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۱۷ درجه سانتیگراد اعلام و تصریح کرد: امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات به ۳۵ درجه سانتیگراد می‌رسد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00