باشگاه خبرنگاران/چهاردهمین جشنواره ملی آش ایرانی در راستای حفظ تقویم برگزاری جشنواره‌های ملی کشو امروز در زنجان آغاز بکار می‌کند.
رحمتی گفت: در حالی که پیش از این خبر از جابجایی تاریخ برگزاری چهاردهمین جشنواره ملی آش ایرانی منتشر شده بود با عنایت ویژه استاندار زنجان و در راستای حفظ تقویم جشنواره‌ای کشور چهاردهمین جشنواره ملی آش ایرانی ۲۲ تا ۲۷ مرداد ماه در مجموعه گردشگری گاوازنگ برگزار می‌شود.
او ادامه داد: در این جشنواره ۲۱ استان در رشته آشپزی حضور می‌یابند.
رییس چهاردهمین جشنواره ملی آش ایرانی شمار شرکت کنندگان زنجانی را در نام نویسی اولیه چهاردهمین جشنواره ملی آش ایرانی ۲۸۰ نفر عنوان کرد که از این تعداد پس از گزینش ۱۵ نفر به جشنواره راه می‌یابند.
رحمتی از حضور ۸۰ غرفه صنایع دستی در این جشنواره خبر داد و افزود: امسال نیز، چون سنوات گذشته سیاه چادر‌های عشایری در مجموعه گردشگری گاوازنگ زنجان برپا می‌شود.
او در خصوص شب‌های فرهنگی چهاردهمین جشنواره ملی آش ایرانی گفت: شب‌های فرهنگی با حضور گروه‌های آئینی در سینما روباز گاوازنگ زنجان در ایام برگزاری جشنواره دایر می‌گردد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd