ایرنا/فرمانده انتظامی پلدختر گفت: از ۲ دستگاه سواری در آزاد راه خرم آباد - پل زال کالای قاچاق به ارزش ۵۸۴ میلیون ریال کشف شد.
سرهنگ همایون بخشی روز سه شنبه اظهار داشت: ماموران انتظامی پلدختر در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حین کنترل خودروهای عبوری در محور آزاد راه پل زال – خرم آباد به ۲ دستگاه سواری سمند و پژو مشکوک شده و آنها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از این خودروهای کالای قاچاق شامل لوازم آشپزخانه، پتو، کولرگازی و غیره، فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی پلدختر بیان کرد: در این رابطه سه نفر دستگیرکه جهت سیر مراجل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.
سرهنگ بخشی اضافه کرد: قاچاق کالا از تهدیدهای مهم تولید و اشتغال ملی است از این رو مبارزه با این پدیده شوم یکی از اولویت های کار پلیس در این شهرستان خواهد بود.
وی با بیان این که مبارزه با کالای قاچاق نیازمند عزم ملی است، تاکید کرد: نیروی انتظامی در سال رونق تولید با تمام توان با قاچاقچیان کالا و ارز بدون هیچ اغماضی برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و از تولید داخل و خرید کالای ایرانی حمایت می کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9