باشگاه خبرنگاران/سرگرد حسین معصوم پور جانشین انتظامی شهرستان کنارک گفت: در پی سرقت مقادیری پول و طلا به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال از منزل یک شهروند در شهر کنارک موضوع شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
او افزود: مأموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با جمع آوری مستندات موجود در صحنه سرقت و انجام یکسری تحقیقات به برادر کوچکتر مالباخته که چندین سال با او اختلاف خانوادگی داشت مشکوک شدند.
سرگرد معصوم پور بیان داشت: با توجه به متواری بودن این فرد، مأموران با انجام اقدامات فنی و بررسی‌های میدانی، مخفیگاهش را شناسایی و او را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
جانشین انتظامی شهرستان کنارک تصریح کرد: متهم پس از روبرو شدن با مدارک پلیس لب به اعتراف گشود و علاوه بر اعتراف به سرقت پول و طلا از منزل برادرش، به ۳ فقره سرقت محتویات اموال داخل خودروی او نیز که در دو سال گذشته به دلیل اختلافات موجود، مرتکب شده بود، اعتراف کرد.
او در خاتمه با اشاره به کشف پول و زیورآلات سرقت شده در منزل سارق و تحویل آن‌ها به مالباخته افزود: در این رابطه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c