فارس/ امام جمعه شهر دیشموک در جمع مردم این شهر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص حج ابراهیمی گفت: پیام معظم‌له دو نکته دارد یکی برائت از مشرکین که طبق تاکیدات قرآن و دین است و ما باید در برابر دشمنان بایستیم و از مظلومان عالم حمایت کنیم.
وی افزود: آئین برائت بیزاری از فسادهای طواغیت است که یکی از برکات حج ابراهیمی است تا از مظلومان عالم در هر نقطه‌ای از جهان حمایت و از کانون‌های تروریست همچون داعش در هر نقطه‌ای از جهان بیزاری کنیم.
راوند در ادامه گفت: نکته دیگری که از سخنان رهبر انقلاب مشهود است پیشگویی‌های دقیق و ربانی ایشان است که نمونه آن را در جنگ 33 روزه و همچنین اقدامات یمنی‌ها در برابر دولت عربستان و ناکام شدن معامله قرن رژیم غاصب صهیونیستی می‌بینیم.
وی در ادامه با اشاره به خودکشی‌های اخیر در سطح بخش دیشموک گفت: طبق آیات قرآن اگر کسی خودکشی کند او را با صورت به آتش می‌اندازند.
اروند در خصوص رسومات نامناسب در زمینه خودکشی‌ها گفت: در مراسماتی که ناشی از خودکشی است برای اینکه جلوی چنین امری گرفته شود بایستی مراسمات را به صورت سرد برگزار کنیم و با تشییع جنازه باشکوه برای میت مروج این عمل زشت نباشیم.
وی افزود: سزاست که حتی خانواده میت مراسمات را سرد برگزار کند تا این فرهنگ جا بیفتد که خودکشی عمل درستی نیست تا شاهد چنین عمل‌هایی در سطح بخش نباشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277