تسنیم/ جمال پیله‌ور بعد از ظهر امروز در دیدار با متصدیان باشگاه‌های ورزشی در اردبیل اظهار داشت: با توجه به تخلفات انجام یافته اخیر در باشگاه زنانه ورزشی باشگاه‌های متخلف در اردبیل پلمب می‌شود و هیچ کوتاهی در برخورد با متخلفان در این زمینه وجود ندارد.
وی با اشاره به این که 207 باشگاه در شهرستان اردبیل در حال فعالیت هستند بیان کرد: فعالیت باشگاه‌های ورزشی باید براساس موازین قوانین باشد و در غیر این صورت بدون هیچ قید و شرطی ادامه این کار مقدور نخواهد بود و این مجموعه با افزایش نظارت‌ها و بازرسی‌ها درصدد است در این زمینه به شکل شایسته عمل کند.
رئیس اداره ورزش و جوانان اردبیل گفت: 107 باشگاه به صورت مشترک در اردبیل مشغول فعالیت هستند که 68 باشگاه آقایان ، 32 باشگاه بانوان در نظر گرفته شده و از ابتدای امسال 245 مورد بازرسی انجام یافته که 147 مورد اخطار به باشگاه‌های فعال در شهر داده شده و یک مورد نیز پلمب شده است.
پیله‌ور تصریح کرد: طی تمهیدات به عمل آ‌مده بازرسی‌ها به صورت مستمر ادامه می‌یابد و بدون شک باید قوانین و مقررات توسط صاحبان و مالکان باشگاه‌ها رعایت شود و در غیر این صورت برخورد قانونی با متخلفان مبنای کار است و در این زمینه جای هیچ اغماض و شوخی‌برداری نیست.
گفتنی است 19 مرداد ماه امسال یک باشگاه ورزشی بدنسازی زنانه به دلیل نصب دوربین و پنهان‌سازی آن در رختکن باشگاه و رصد مخفیانه بانوان در اردبیل پلمب شده بود که با تلاش نیروهای انتظامی و دستگاه قضائی متصدی باشگاه نیز دستگیر و روانه زندان شد تا تکلیف آن مشخص شود و درس عبرتی برای دیگران باشد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253