آخرین خبر/ با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان فردیس ، فردی که در جریان یک اختلاف مالی ربوده شده بود، رها و در سلامت کامل به آغوش خانواده اش بازگشت .
سرهنگ بیژن جنتی در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه فردی به کلانتری 11 مرکزی فردیس و اعلام اینکه یکی از بستگانش 8 روز قبل از منزل خارج شده و تاکنون به منزل بازنگشته است و خانواده اش از وی خبری ندارد با توجه به این که احتمال گروگانگیری متصور بود بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان فردیس قرار گرفت.
وی افزود: با تلاش ماموران و انجام اقدامات پلیسی در کمتر از چند ساعت محل نگهداری گروگان شناسایی و اکیپی از ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند.
سرهنگ جنتی گفت: با توجه به مسلح بودن گروگانگیر و ممانعت وی برای ورود ماموران به ساختمان ، با هماهنگی مقام قضائی محل حضور گروگان محاصره و با رعایت موارد امنیتی بدون آن که به گروگان آسیبی برسد وارد آن جا شده ، و گروگان را در یکی از اتاق ها در حالی که دست و پایش بسته بود آزاد کرده و آدم ربا را نیز دستگیر کردند .
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در بازرسی از منزل متهم 3 قبضه سلاح گرم ، 7 فشنگ جنگی و 32 گرم تریاک کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس با بیان این که آدم ربا هدف خود را از این آدم ربایی اختلاف مالی عنوان کرد گفت : متهم پس از دستگیری و تکمیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af