آخرین خبر/ با تلاش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ، 16 هزار و 789 لیتر فرآورده نفتی قاچاق از یک باغ در محمدشهر کرج کشف شد .
سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر گفت: در راستای مبارزه جدی با قاچاق کالا ، پلیس آگاهی استان البرز با راه اندازی گشت های تلفیقی با ماموران اداره صنعت و معدن استان و تشدید بازرسی از واحدهای صنعتی در راه تحقق فرامین مقام معظم رهبری اقدام می کند.
وی افزود: ماموران اداره مبارزه با کالای قاچاق و ارز پلیس آگاهی در حین بازدید از یک باغ در محدوده محمدشهر کرج مقدار 16 هزار و 789 لیتر نفت سفید که داخل چند تانکر بزرگ نگهداری می شد کشف کردند.
این مقام انتظامی با اعلام اینکه یک نفر در این رابطه دستگیر شده گفت: متهم با بسته بندی نفت سفید در بطری های 5/1 لیتری اقدام به فروش آن ها به عنوان تینر می کرد.
وی با بیان اینکه ارزش کالای قاچاق کشف شده یک میلیارد ریال برآورد شده است گفت : پس از تکمیل پرونده متهم به همراه کالای قاچاق تحویل دستگاه قضائی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af