ایسنا/ سردار "علیرضا مظاهری" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت در سطح شهرستان بجنورد بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با استفاده از یکسری اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند طی همین مدت محل های اختفای این افراد را مورد شناسایی قرار دهند، افزود: با اعزام کارآگاهان به این محل ها 18 نفر سارق حرفه ای دستگیر و به مقر انتظامی انتقال شدند.
این مقام ارشد نیروی انتظامی با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات بعمل آمده به 62 فقره سرقت اعتراف کردند، تصریح کرد: سرقت از اماکن خصوصی، منزل، داخل خودرو، کش روی، اماکن دولتی، موتورسیکلت، قاپ زنی، مغازه و سایر از جمله سرقت های انجام شده توسط این افراد بوده است.
فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی در پایان با تاکید بر اینکه مبارزه با مجرمان و برخورد با هنجار شکنان وظیفه اصلی پلیس است، از شهروندان خواست تا ضمن همکاری با پلیس در صورت برخورد با اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45