ایسنا/ سرهنگ"غلامرضا قربانی" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی در زمینه رمالی در سطح شهرستان بجنورد مشغول به فعالیت است بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران این پلیس فرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه ماموران با انجام یکسری اقدامات فنی و اطلاعاتی محل اختفای این فرد را مورد شناسایی قرار دادند، افزود: در نهایت متهم در حین ارتکاب جرم و کلاهبرداری از یک شهروند دستگیر و به مقر انتظامی انتقال شد.
این مقام نیروی انتظامی ادامه داد: در بازرسی از محل اختفای این فرد تعداد 11 جلد کتاب دعا نویسی به همراه تعدادی مهره و پشم، پوست خشک شده حیوانات، آینه و سنگ و... کشف و ضبط شد.
قربانی با تاکید بر اینکه در این راستا تاکنون یک شاکی شناسایی شده و پلیس در صدد شناسایی دیگر شاکیان این پرونده است، تصریح کرد: در بررسی های بعمل آمده مشخص شد که متهم با دادن وعده واهی از شهروندان وجه نقد دریافت می کرد.
سرپرست پلیس امنیت عمومی خراسان شمالی با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بجنورد معرفی شد، یاد آور شد: پلیس با قدرت در مقابل هرگونه اقدامی که باعث شود تا امنیت و آرامش شهروندان مختل شود برخورد خواهد کرد و از شهروندان نیز انتظار می رود در صورت مواجه با اینگونه افراد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45