فارس/استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه از کیفیت نان در چهارمحال و بختیاری گلایه وجود دارد، ادامه داد: بر کار نانوایی‌ها نظارت کم است، به همین دلیل هم کیفیت نان پایین است و هم مستقیم و غیرمستقیم گرانفروشی صورت می‌گیرد.
اقبال عباسی ظهر امروز در ستاد تنظیم بازار چهارمحال و بختیاری، گفت: درخصوص توزیع شکر در استان باید به مواردی همچون افزایش عوامل توزیع، صدور حواله‌های خُرد و تحویل حداقل یک هفته‌ایی شکر توجه شود در غیراین صورت عوامل توزیع تغییر کنند.
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه اگر صنف یا صنعتی نتوانست سهمیه شکر خود را جذب کند این سهمیه جابه‌جا شود، افزود: با رعایت اسناد بالادستی روند فعلی در تولید و توزیع مرغ ادامه یابد و چنانچه تغییری در روند قیمت این محصول دیده شد مرغ منجمد در بازار توزیع شود.
وی با بیان اینکه از کیفیت نان در چهارمحال و بختیاری گلایه وجود دارد، ادامه داد: بر کار نانوایی‌ها نظارت کم است، به همین دلیل هم کیفیت نان پایین است و هم مستقیم و غیرمستقیم گرانفروشی صورت می‌گیرد.
عباسی تاکید کرد: باید نظارت بر وضعیت نان در چهارمحال و بختیاری تشدید شده و یک کمیته کارشناسی قیمت نان را مشخص کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3