فارس/رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان از افزایش قیمت مرغ گرم به 14 هزار و 950 تومان خبر داد و گفت: با این حال زنجانی‌ها از مرغ منجمد استقبال چندانی نمی‌کنند.
سید ناصر رمضانلو اظهار کرد: قیمت مرغ گرم طی هفته‌های گذشته روند افزایشی به خود گرفته و این روزها به اوج خود رسیده است.
رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان با بیان اینکه قبل از عید سعید قربان قیمت مرغ گرم 14 هزار و 750 تومان بود، تصریح کرد: این روزها قیمت مرغ به 14 هزار و 950 تومان رسیده است.
وی با اشاره به اینکه امروز زنجان در قیمت مرغ تقریبا پایین‌ترین قیمت را در بین استان‌های همجوار دارد، اضافه کرد: قیمت در بقیه استان‌ها در حدود 200 یا 300 تومان بالاتر از زنجان دارند.
رمضانلو با بیان اینکه مصرف مرغ گرم دو روز قبل از عید قربان بسیار افزایش یافته بود، تصریح کرد: امروز روال عادی را در مصرف داریم، چون مرغ کالایی است که وابسته به عرضه و تقاضا است.
رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان با اشاره به اینکه میزان مصرف روزانه مرغ گرم در زنجان 60 یا 70 تن است، اضافه کرد: در برخی از برهه‌های زمانی این میزان مصرف افزایش پیدا می‌کند و گاها کاهش هم پیدا می‌کند.
وی همچنین درباره توزیع مرغ منجمد در بازار اشاره کرد و گفت: مردم اصلا از مرغ منجمد استقبالی ندارند و با اینکه قیمت مرغ گرم حدود 2 هزار و 500 تومان از منجمد بالاتر است، اما مردم مرغ منجمد نمی‌خرند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd