باشگاه خبرنگاران/شورای اطلاع رسانی چهارمحال و بختیاری با رویکرد جدید اطلاع رسانی دقیق و دسترسی آزاد مردم به اطلاعات در این استان آغاز به کار کرد.
جعفر مردانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری، از آغاز به کار شورای اطلاع رسانی این استان با رویکرد جدید اطلاع رسانی دقیق و دسترسی آزاد مردم به اطلاعات خبر داد.
او افزود: پیش از این، دبیری شورای اطلاع رسانی استان بر عهده روابط عمومی و امور بین الملل استانداری بود که در ساختار جدید، این دبیری به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان واگذار شده است.
مردانی اطلاع رسانی دقیق از دستاورد‌ها و فعالیت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خنثی کننده توطئه دشمنان بیان و اضافه کرد: دشمن از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای به دنبال سیاه نمایی و دروغ پراکنی علیه نظام است که در این زمینه، دستگاه‌های اجرایی باید اطلاع رسانی دقیق و به موقع را در دستور کار داشته باشند.
جواد کارگران مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و دبیر شورای اطلاع رسانی هم گفت: در این شورا چهار کمیته سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و زیربنایی فعالیت دارد که هر کمیته به صورت تخصصی در این شورا فعالیت خواهند داشت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3