فارس/فرمانده انتظامی اندیمشک از تخلیه و تخریب ۲۰ باب مغازه به دلیل تغییر کاربری و ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
امیر عباس شهبازی فرمانده انتظامی اندیمشک از تخلیه و تخریب ۲۰ باب مغازه به دلیل تغییر کاربری و ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
وی در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه بی امان با مخلان نظم عمومی تعداد ۲۰ باب مغازه که با تغییر کاربری و ساخت و سازهای غیرمجاز در حاشیه جاده کمربندی اندیمشک اقدام به توزیع و عرضه مواد مخدر می کردند، شناسایی و موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.
شهبازی تصریح کرد: بابررسی های به عمل آمده، مغازه های موصوف که اکثراً فاقد پروانه کسب می باشند علاوه بر تجاوز به حریم جاده، پاتوقی برای مجرمان و به‌خصوص فروشندگان مواد مخدر شده و همین موضوع سبب بروز مشکلاتی برای شهروندان و مطالبات آنان از پلیس در برخورد قاطع با هنجارشکنان شده بود.
این مقام انتظامی افزود: با توجه به جرائم و تخلفات متعدد مالکان و فروشندگان این مغازه‌ها، پلیس مبارزه با مواد مخدر در عملیاتی مشترک با ماموران کلانتری ۱۲ پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی و شهرداری اندیمشک نسبت به تخریب، قلع وقمع تعداد ۲۰ باب مغازه متخلف، رفع تصرف و معرفی عاملان و مقصران به مراجع قضائی اقدام کردند.
فرمانده انتظامی اندیمشک با قدردانی از همکاری ارزنده شهروندان ، سازمان ها و ادارات شهرستان در اجرای عملیات های پاکسازی تاکید کرد: مشارکت مردم و مسئولان با پلیس موجب امنیت پایدار خواهدشد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335