باشگاه خبرنگاران/رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف انواع مواد غذائی احتکار شده به ارزش تقریبی بیش از ۸۰۰ میلیون ریال خبر داد.
سرهنگ جعفر رحمتی درباره این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار اقلام و کالای اساسی مردم توسط یک محتکر سریعاً موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان زنجان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: با کار اطلاعاتی صورت گرفته یک انبار احتکار کالا در شهر زنجان شناسائی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی و با همکاری اداره صنعت معدن و تجارت از این انبار بازدید به عمل آمد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان اظهار داشت:ماموران موفق شدند در بازرسی از این انبار در مجموع هزارو ۸۵۰ کیلو گرم انواع برنج خارجی و ایرانی، ۸۵۰ کیلو روغن مایع و جامد و ۲ هزارو ۱۸۰ قوطی رب گوجه فرنگی احتکار شده کشف کنند.
سرهنگ رحمتی در خاتمه با اشاره به اینکه بنابر نظر کارشناسان ارزش اقلام احتکار شده بیش از ۸۰۰ میلیون ریال برآورد شده است تاکید کرد: پلیس با کسانی که بخواهند در بازار اختلال ایجاد کرده و با احتکار مایحتاج مردم، قیمت‌ها را بالا ببرند برابر قانون قاطعانه برخورد می‌کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd