ایرنا/ سرهنگ مخفمی شهرستان گفت: در بررسی های اولیه پلیس مشخص شد که سارقان با تخریب قفل در ورودی و بریدن در سوله ها مقدار قابل توجهی از اموال موجود در کارگاه که برابر اعلام نماینده حقوقی بانک در حدود ۴۰ میلیارد ریال برآورد قیمت شده است، سرقت کرده اند.

این مقام ارشد انتظامی در استان مرکزی خاطرنشان کرد: تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان، بررسی تخصصی موضوع را آغاز کردند و در روند رسیدگی به این پرونده مشخص شد که اموال سرقت شده توسط ۲ دستگاه جرثقیل و یک دستگاه کامیون بارگیری و از طریق یک جاده فرعی از این شهرک صنعتی انتقال داده شده است.
سرهنگ مخفمی شهرستان گفت: با اقدامات تخصصی کارآگاهان پلیس، ۲ نفر از عاملان این سرقت شناسایی و در عملیاتی دستگیر شدند و در بازجویی های تخصصی صورت گرفته اعتراف کردند که اموال مسروقه درگاراژی در تهران تخلیه شده است.
وی ادامه داد: با هماهنگی انجام شده با مرجع قضایی، مالک این گاراژ شناسایی، دستگیر و کلیه اموال سرقت شده کشف و به نماینده حقوقی بانک تحویل داده شد.
فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد:‌ متهمان دستگیر شده در این عملیات بعد از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و با صدور وثیقه قانونی روانه زندان شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f