آخرین خبر/ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: دومین جشنواره موسیقی جوان استان از ۲۳ تا ۲۵ مردادماه جاری برگزار می‌شود.
ناصر نبی زاده، امروز ۲۲ مرداد، در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: دومین جشنواره موسیقی جوان استان با هدف جذب اقشار مختلف جامعه به موسیقی و هدایت استعدادهای ناشناخته جوانان استان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این جشنواره ۲۳ تا ۲۵ مردادماه جاری در خراسان جنوبی برگزار می‌شود، افزود: پنج داور آثار دومین جشنواره موسیقی جوان خراسان جنوبی را داوری می‌کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی تصریح کرد: بخش رقابتی جشنواره چهارشنبه و پنجشنبه این هفته در سالن گلبانگ بیرجند در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار و بخش غیر رقابتی نیز که به نواهای نو و سازهای خاص تعلق دارد، از دیگر بخش‌های این جشنواره است.
نبی زاده یادآور شد: در حال حاضر کوچک‌ترین عضو کنسرت سمفونیک ایران، هومن بهزادی از خراسان جنوبی است که ۱۰ سال سن دارد و برگزاری این قبیل جشنواره‌ها به معرفی این هنرمندان کمک می‌کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7