آخرین خبر/ رئیس جمعیت هلال احمر خوسف گفت: در قالب اعزام کاروان‌های سلامت به دو روستای خوسف، ۴۰ میلیون ریال خدمات پزشکی ارائه شد.
محمد ولی‌زاده، امروز 23 مرداد، در نشست با اصحاب رسانه، با اشاره به اهمیت توجه به سلامت مردم، بیان کرد: جمعیت هلال احمر تلاش می‌کند که با اعزام کاروان‌های سلامت به گوشه گوشه از استان، در راستای تامین سلامت و درمان جامعه ایفای نقش کند.
وی با بیان اینکه توجه به مناطق روستایی و محروم از اولویت‌های هلال احمر در اعزام کاروان‌ها است، افزود: خوسف از جمله شهرستان‌های استان بوده که مورد توجه ویژه هلال احمر در بحث سلامت است.
رئیس جمعیت هلال احمر خوسف از اعزام کاروان سلامت هلال احمر به خوسف به مناسبت دهه ولایت به روستاهای بصیران و معدن قلعه زری خبر داد و تصریح کرد: نزدیک به ۵۰ بیمار از اهالی این روستاها توسط پزشک متخصص، عمومی و ماما ویزیت شده‌اند.
ولی‌زاده با بیان اینکه در راستای خدمت رسانی بهتر در کاروان‌های سلامت، داروهای تجویزی به صورت رایگان در اختیار بیماران قرار گرفته است، اظهار کرد: در مجموع ارزش ریالی خدمات ارائه شده توسط این کاروان‌ها بالغ بر ۴۰ میلیون ریال است.
وی با بیان اینکه هلال احمر نگاه ویژه‌ای به مناطق محروم دارد، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۳۷ بسته غذایی بین روستاییان این شهرستان توزیع شده است.
رئیس جمعیت هلال احمر خوسف یادآور شد: ارزش این بسته‌های غذایی بیش از ۱۷۰ میلیون تومان بوده که بین اهالی مناطق کم برخوردار این شهرستان توزیع شده است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7