تسنیم/ سرهنگ محمد صفوی در گفت‌وگویی اظهار داشت: در محور آستارا - اردبیل و بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز جمعه مورخ 25 مردادماه در محور یاد شده ممنوع است.
وی بیان کرد: با توجه به تعطیلات عید غدیر احتمال می‌رود روز جمعه شاهد افزایش ترددها در محور اردبیل به آستارا و بالعکس باشیم بنابراین محدودیت‌ها ترددی و ترافیکی در این محور اعمال می‌شود تا شاهد کاهش ترافیک در این محور ارتباطی اردبیل به استان گیلان باشیم.
سرپرست رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: این محدودیت تنها در محور اردبیل به آستارا و بالعکس بوده و در مسیرها و محورهای مواصلاتی دیگر استان هیچ گونه محدودیت ترددی نخواهیم داشت و انتظار می‌رود رانندگان وسایل نقلیه حتما با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز حوادث تلخ رانندگی جلوگیری کنند.
صفوی تصریح کرد: از رانندگان انتظار داریم برای جلوگیری از تصادفات سرعت مطمئنه و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را مبنای کار قرار دهند چرا که خطای انسانی در افزایش آمار تصادفات جاده‌ای بی‌تاثیر نیست.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253