شبکه خبر/ سه هزار و ۲۰۰ طرح عمرانی و محرومیت زدایی با حضور فرمانده کل سپاه در آذربایجان غربی افتتاح شد.
در این مراسم همچنین عملیات اجرایی بیش از ۱۰۰۰ طرح در این استان آغاز شد.
فرمانده سپاه در این مراسم تاکید کرد: با وجود اتحاد مردم، دشمن نمی‌تواند هیچ آسیب و خدشه‌ای به این ملت وارد کند.
سردار سلامی با اشاره به وجود تحریم‌ها گفت:ایران اسلامی به پیشرفت‌های عظیم دست یافته و نشان داده که بدون عبور از مرز تحریم‌ها نمی‌توان به اقتصاد شکوفا رسید.
او به توطئه‌های شوم دشمنان هم اشاره کرد و گفت: رهبران دشمنان ما فاقد تدبیر هستند و به همین دلیل تمام اندیشه هایشان اشتباه است.
سردار سلامی افزود: دشمنان می‌خواستند با تقویت تکفیری‌ها به مقابله با انقلاب اسلامی برخیزند، اما همه دیدند که چگونه این اقدام باعث تعالی انقلاب اسلامی و شکست مرتجعان غربی در برابر حزب الله و جبهه مقاومت شد.
او با بیان اینکه شکل‌گیری جبهه مقاومت در برابر جبهه کفر نشان داد که چگونه می‌توان با تفکر انقلابی در برابر زر و زور ایستادگفت: این یک اشتباه بزرگ استراتژیک بود که نشانه بارز آیات قرآن است.
سردار سلامی گفت: ما آموخته‌ایم که باید تولید کنیم، کشف کنیم و بدون تکیه بر بیگانگان برای خود باشیم.
فرمانده سپاه به وحدت ملت ایران هم اشاره کرد و گفت: پیوند قلب‌هایمان و تقسیم شادی‌هایمان در برابر تحریم‌ها موجب شده تا امروز مهندسان جوان کشور با الهام از نور ایمان در حال اختراع پیچیده‌ترین سیستم‌ها برای اداره کشور هستند.
او گفت: خوداتکایی در اغلب عرصه‌ها اتفاق افتاده و برای ادامه حیات به هیچ کشوری وابسته نیستیم وتنها راه نجات ما دوری از دشمن و فاصله از اوست.
سردار سلامی در ابتدای سخنان خود با اشاره به اینکه خداوند متعال را شاکرم که امروز در این لحظات معنوی و دهه امامت و ولایت توفیق حضور و افتخار در محضر جمعی از علما عزیز و فرماندهان، رزمندگان دلاور و فداکار و جمعی از جوانان که در نقطه آعاز زیبایی لحظات زندگی خود شرف حضور دارم گفت: مردمان این سرزمین همانند طبیعت سربلند و سرافزار هستند هماهند قله‌ها حافظ مرز‌های اقتدار هستند.
سردار سلامی آذربایجان غربی را خطه رزمندگی و جان نثاری مردان غیوری دانست که در دوران انقلاب اسلامی موجب ماندگاری انقلاب اسلامی شدند.
فرمانده کل سپاه گفت: در مرز‌های منطقه شاهد تغییرات دلنواز، چشم نواز، حیرت انگیز و باصلابت هستیم که چگونه فرزندان انقلابی این ملت سینه ستبر کوه‌ها را شکافته‌اند و جاده‌ها را عبور داده اند تا راس قله‌های دست نایافتنی برسند.
سردار سلامی گفت: تسخیر و تسلیم قله‌ها توسط نیرو‌های مومن و رزمندگان اسلام باعث ایجاد امنیت پایدار، استقلال و همت و امنیت سرزمین و شکوه تمدن محفوظ بماند.
او گفت: من به سهم خودم دست رزمندگان غیور و فداکار که با روحیه امیدبخش ایستاده‌اند و تنها پیامشان این بود که «سلام ما را به رهبر برسانید و بگویید تا آخر ایستاده ایم» را می‌بوسم.
او گفت: ایستادگی در برابر دشمنانی که در تلاش برای نفوذ به درون ملت هستند رمز عزت و عظمت رزمندگان این منطقه است.
سردار سلامی گفت: اینجا سرزمین تشییع جنازه سیاست قدرت‌های بزرگ و به گورستان سپردن سناریو‌های بیگانگانی است که به تخریب نظام امنیت ملی کشور اندیشیده‌اند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b