آخرین خبر/ بیشترین جمعیت بیمه شدگان این اداره کل از بین صندوقهای 5 گانه مربوط به صندوق روستائیان ، عشایر و ساکنین شهرهای زیر 20 هزار نفر میباشدکه شامل یک میلیون و 185 هزار و 399 نفر بیمه شده است .
مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی طی گزارشی از پرداخت 6 میلیارد و 440 میلیون تومان به دو دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و خوی خبر داد و گفت : در هفته جاری از بابت 4 درصد سهم پایش وزارت بهداشت مربوط به سال 1397 مبلغ 3 میلیارد و 75 میلیون تومان به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ارومیه و مبلغ 425 میلیون تومان به دانشگاه علوم پزشکی خوی پرداخت شده است .
وی در خصوص سایر پرداختها نیز توضیح داد و گفت : از بابت تخصیص اعتبارات پرسنلی سطح یک روستاییان از بابت خرداد ماه سال جاری مبلغ 2 میلیارد و 583 میلیون تومانبه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ارومیه و مبلغ 357 میلیون تومان به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی پرداخت شده است .
دکتر نانبخش ادامه داد : اعتبار پرسنلی سطح یک روستاییان بابت پوشش بیمه سلامت روستاییان ، عشایر و ساکنین شهرهای زیر 20 هزار نفر به شبکه های بهداشت و درمان این مناطق پرداخت میشود که بر اساس تعداد جمعیت تحت پوشش بین این مراکز توزیع میگردد .
وی افزود بر اساس تعداد بیمه شدگان تحت پوشش صندوق روستاییان بیشترین مبلغ تخصیصی به شبکه بهداشتی درمانی ارومیه به مبلغ 707 میلیون تومان و کمترین اعتبار تخصیصی به شبکه بهداشت و درمان چایپاره به مبلغ 53 میلیون تومان تخصیص یافته است .
اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان غربی در این استان دارای بیش از 2 میلیون نفر بیمه شده می باشد که تحت پوشش صندوقهای 5 گانه ( صندوق کارکنان دولت ، صندوق روستائیان ، عشایر و ساکنین شهرهای زیر 20 هزار نفر ، صندوق سایر اقشار ، صندوق بیمه سلامت همگانی و صندوق بیمه سلامت ایرانیان ) این اداره کل هستند .
ضمنا بیشترین جمعیت بیمه شدگان این اداره کل در این صندوقها مربوط به صندوق روستائیان ، عشایر و ساکنین شهرهای زیر 20 هزار نفر میباشدکه شامل یک میلیون و 185 هزار و 399 نفر بیمه شده است .همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b