آخرین خبر/ محمد حضرت پور با اشاره به دیدار اخیر مسئولان بسیج سازندگی با رهبر معظم انقلاب و همچنین قرائت مهم پیام ایشان طی امروز چهارشنبه در اجتماع بزرگ جهادگران بسیجی در حرم مطهر حصرت عبدالعظیم حسنی اظهار کرد: در طول چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی جوانان کشور مجاهدانه و در قالب بسیج سازندگی هرکجا نیاز بوده حضور یافته و برای خدمت به انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان ایران همواره پای کار بوده اند.
وی افزود: نقش بسیج در محرومیت زدایی، عمران و آبادانی کشور و مقوله سازندگی بسیار بارز و بی بدیل و نادیده گرفتن خدمات شایان و بی منت جهادگران بسیجی در واقع نادیده گرفتن خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
شهردار ارومیه با اشاره به ضرورت تقویت روحیه بسیجی در بحث سازندگی کشور گفت: شهرداری ارومیه آمادگی کامل دارد تا با استفاده از تمامب ظرفیتهای فرهنگی و تبلیغاتی خود به این مقوله بسیار مهم ورود کند، چرا که خود را جدا از جهادگران بسیجی نمی داند و در طول سالهای گذشته همواره کوشیده تا روحیه بسیجی و سازندگی را در بین پرسنل و در اجرای پروژه های خود پیاده کند.
حضرت پور با بیان اینکه بی صبرانه منتظر قرائت پیام رهبر معظم انقلاب در همایش بزرگ جهادگران بسیجی هستیم، ادامه داد: منویات حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) به عنوان چراغ راه همه ایرانیان در فضای پر از آشوب است و قطعا پیام ایشان همانند همیشه حاوی نکاتی خواهد بود که راهکشای بسیاری از مشکلات است.
وی یادآور شد: شهرداری ارومیه طی سالهای گذشته همواره تلاش کرده روحیه جهادی و بسیجی خود را حفظ کند و از این رو در قضیه سیل اخیر در شمال و جنوب کشور داوطلبانه و جز اولین دستگاههایی بود که بلافاصله اقدام به جمع آوری کمکهای مردمی و همچنین اعزام ماشین آلات به مناطق سیل زده کرد.
شهردار ارومیه افزود: همچنین در زلزله کرمانشاه نیز شهرداری در کنار جهادگران بسیجی و همگام با آنها برای کمک به زلزله زدگان شتافت و کاروان کمکهای مردمی شهرداری و اعزام ماشین آلات به کرمانشاه بنابر اذعان شاهدان در سطح کشور بی نظیر بود.
حضرت پور تاکید کرد: حاصل جلب اعتماد شهروندان به شهرداری در سالهای اخیر و ارتباط موثر دوسویه خود را در اعزام کاروانهای باشکوه مردمی در کوتاهترین زمان و از طریق شهرداری ارومیه نشان داد و ما باید قدر این سرمایه مهم و ارزشمند را بدانیم.
وی اظهار کرد: شهرداری ارومیه همچنین در انجام پروژه های کلان خویش نیز به صورت جهادی و بسیجی وار وارد شده و پلهای رینگ نخست شهر از جمله آنهاست که در کمترین زمان گره از مشکلات ترافیکی مردم باز کرد، همچنین در بحث محلات حاشیه شهر و محرومیت زدایی نیز اقدامات بسیار قابل توجهی هم از لحاظ عمرانی و هم از لحاظ فرهنگی-اجتماعی انجام داده ایم.
حضرت پور همچنین در این راستا ادامه داد: از جمله پروژه های دیگری که می توان نام برد پروژه عظیم کمربندی دوم ارومیه است که بزرگراه سپاه نامگذاری کرده ایم و در این پروژه هزارمیلیارد تومانی جهادگرانی در قالب موسسه امین قرارگاه خاتم به معنای واقعی کلمه شبانه روزی و مجاهدانه می کوشند و از این رو شهرداری خود را موظف به حمایت از موسسات انقلابی جهت تقویت روحیه بسیجی در جامعه می داند.
حضرت پور تصریح کرد: شهرداری ارومیه از هرگونه فعالیت در راستای بسیج سازندگی و فعالیتهای جهادگران بسیجی حمایت می کند و در این راستا برنامه و تدابیر ویژه ای را برای بحث اردوهای جهادی دانشجویی و سایر اقشار در محلات حاشیه شهر اندیشیده است تا دست در دست همدیگر به یاری قشر مستضعف جامعه بشتابیم.
وی یادآور شد: در همین راستا قرارگاه امام خامنه ای با مشارکت سپاه و شهرداری ارومیه کارهای بسیار خوبی شروع کرده اند که ساخت سالنهای ورزشی، درمانگاه، آسفالت و زیرسازی مناطق خارج محدوده و حاشیه شهر و برگزاری اردوهای فرهنگی را شامل می شود.
حضرت پور بسیج سازندگی و جهادگران جوان و پرتلاش بسیجی را از دستاوردهای بسیار مهم انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار کرد: گروههای جهادی و بسیج سازندگی همواره مورد توجه رهبر معظم انقلاب بوده و هستند و معظم له جهادگران بسیجی را مژده آینده بهتر نامیده اند.
شهردار ارومیه خاطرنشان کرد: فعالیت های جهادی بسیجیان تنها محدود به مباحث عمران، آبادانی و سازندگی نیست بلکه جهادگران در هر اقدام عام المنفعه ای حضور دارند و هرجا به آنها نیاز شده از جمله در مباحث آموزشی، بهداشتی، پزشکی و تعداد زیادی موارد دیگر بی منت و بی ادعا و حتی در اکثر موارد در گمنامی به کمک محرومان و مستضعفان جامعه شتافته اند که هدفشان در نهایت تقویت انقلاب اسلامی و رفع مشکلات کشور در حوزه های مختلف و کسب رضایتمندی هموطنان نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b