فارس/ سرهنگ عبدالله حسنی در گفت‌وگویی ضمن تشریح اقدامات و خدمات ناجا در برقراری امنیت و پیشگیری از وقوع جرم در جامعه و ابلاغ 12 موضوع به‌عنوان اولویت‌های امسال پلیس اظهار کرد: مبارزه با سرقت، افزایش کشف، کاهش تلفات جاده‌ای و مبارزه با قاچاقچیان همواره جزو اولویت‌های ثابت ناجا بوده است تا با ورود گسترده، پلیس تضمین‌کننده امنیت جامعه باشد.
وی با اشاره به افزایش چشمگیر جرائم فضای مجازی در سال‌های اخیر بیان کرد: با توجه به گسترش جرائم در فضای مجازی، ورود به این حوزه نیز چند سالی به‌عنوان اولویت اساسی معرفی شده است.
حسنی با اشاره به حائز اهمیت بودن مسأله معیشت مردم و ورود ناجا برای کمک به اقتصاد جامعه اظهار کرد: مبارزه با قاچاق کالا همواره جزو دغدغه‌های نیروی انتظامی بوده تا در شرایط بحران اقتصادی، مشکلات کمتری گریبانگیر مردم شود.
فرمانده انتظامی استان سمنان به توفیقات و اقدامات ناجای استان در بحث قاچاق کالا و ارز اشاره و اظهار کرد: در اکثر اولویت‌های تعیین‌شده، ناجای استان توفیقات چند برابری داشته و امسال 6 تن مواد مخدر در سمنان کشف شده است.
وی با اشاره به کشف 6 هزار و 678 کیلوگرم مواد مخدر در سمنان در سال جاری گفت: در بحث کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش 118 درصدی روبه‌رو هستیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c