همشهری/فرمانده انتظامی لرستان گفت: یک مادر و فرزند که پس از ضرب و شتم توسط همسر سابق در کمد خانه محبوس شده بودند، نجات یافتند.
سردار «حاجی‌محمد مهدیان‌نسب» در جمع خبرنگاران بیان کرد: طی تماس تلفنی خانمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام این موضوع که شوهرش پس از ضرب و شتم او و فرزند خردسالش آنها را در کمد خانه حبس کرده و از منزل خارج شده است، نیروهای پلیس بلافاصله وارد عمل شدند.
وی افزود: خانم مذکور با حالتی نگران به اپراتور ۱۱۰ اعلام کرد که چندین ساعت است به همراه فرزندش در کمد حبس شده‌اند و حال فرزندش وخیم است و سپس بدون اعلام آدرس و اطلاعات تکمیلی تلفن را قطع کرد.سردار مهدیان‌نسب گفت: اپراتور ۱۱۰ به محض دریافت خبر با شیوه‌های تخصصی پلیسی موفق به پیدا کردن آدرس منزل مورد نظر شد و بلافاصله با اورژانس ۱۱۵ تماس گرفت و در کمترین زمان ممکن تیم‌های امدادی و انتظامی به محل اعزام شدند.
فرمانده انتظامی لرستان افزود: با حضور تیم‌های امدادی و انتظامی در محل و بعد از شکستن درِ منزل، خانمی که با فرزند خردسالش در کمد محبوس شده بودند و در وضعیت جسمی وخیمی قرار داشتند، توسط تیم‌های امدادی به مرکز درمانی منتقل شدند و از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.
وی اظهار کرد: در بررسی‌های بعدی محرز شد مردی که زن و فرزند وی را در کمد خانه محبوس کرده بود، شوهر سابق این زن بوده که به علت اختلافات قبلی به منزل زن مراجعه کرده و با وی درگیر شده است. وی پس از کتک‌کاری و تخریب وسایل منزل زن، وی و فرزند خردسالش را در کمد خانه حبس کرده و خودش از خانه بیرون رفته است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9