باشگاه خبرنگاران/سرهنگ محمود سعادتی فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه محتویات داخل خودرو در ایرانشهر توسط چهار فرد مسلح ناشناس، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
او افزود: در این رابطه تیمی از مأموران مجرب پلیس آگاهی به صورت ویژه تحقیقات خود را برای شناسایی سارقان آغاز و موفق شدند پس از چند روز تحقیق و تلاش مستمر مخفیگاه این چهار سارق را در یکی از محلات ایرانشهر شناسایی کنند.
سرهنگ سعادتی در ادامه گفت: با توجه به مسلح بودن سارقان تیمی از مأموران مجرب با احتیاط و به صورت نامحسوس آن‌ها را زیر نظر گرفته که پس از نیم ساعت تعقیب و مراقبت، دریافتند که آن‌ها در حال شناسایی افرادی خاص برای انجام یک سرقت مسلحانه دیگر می‌باشند که بلافاصله طی عملیات غافلگیرانه قبل از هر گونه اقدام، آن‌ها را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر با اشاره به کشف یک قبضه کلت کمری بهمراه چهار فشنگ جنگی افزود: در این عملیات یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه نیز در بازرسی از مخفیگاه سارقان کشف شد.
او با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضائی افزود:دستگیری سارقان توسط پلیس در راستای برقراری امنیت پایدار در سطح جامعه صورت می‌گیرد و مجرمان و مخلان نظم و امنیت بدانند مأموران ناجا از عزمی راسخ در برخورد با آنان برخوردارند و اجازه هنجار شکنی را به هیچ کس نخواهند داد.
سرهنگ سعادتی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک سریعا موضوع را از طریق تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c