ایرنا/ مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، از آغاز به کار کارگاه مهارت‌های مثبت، هم‌زمان با سراسر کشور در مرکز شماره چهار کانون پرورش فکری در شهر کرمانشاه خبر داد.
مهناز فتاحی افزود: این کارگاه که با عنوان «حال خوش زندگی» ویژه نوجوانان دختر و پسر برگزار می‌شود، با پرداختن به هشت موضوع نوجوانان را در افزایش ارتقای مهارت‌های زندگی کمک خواهد کرد.
او گفت: عناوینی که در این کارگاه‌ها معرفی شده‌اند شامل نوجوان خودباور، نوجوان جرات‌مند، نوجوان امیدوار، نوجوان خوش‌بین، نوجوان معنوی، نوجوان شاد و بانشاط، نوجوان ماهر در روابط مثبت، نوجوان هوشمند هیجانی است.
به گفته او، این کارگاه هم‌اکنون در مرکز فرهنگی‌ هنری شماره چهار شهر کرمانشاه واقع در فرهنگیان فاز یک، انتهای پارک معلم با ثبت‌نام از علاقه‌مندان از بیستم مردادماه ۱۳۹۸ آغاز شده و تا ۲۰ شهریور ادامه دارد.
وی اظهار داشت: این کلاس ها به صورت دوره ای برگزار می شود و پس از پایان دوره، دوره جدید با ثبت نام اعضای جدید دوباره آغاز می شود.
فتاحی افزود: مدرس کلاس، چند تن از مربیان کانون استان کرمانشاه هستند که دوره های تخصصی را در کانون کشور گذراند.
وی گفت: پیش‌بینی می‌شود این برنامه در سایر مراکز کانون پرورش فکری استان نیز به اجرا درآید.
او توضیح داد که همه خانواده ها می توانند با مراجعه به مرکز شماره چهار کانون و یا تماس با شماره ۳۸۲۲۷۴۴۴ نسبت به ثبت نام در کارگاه مهارت های مثبت اقدام کنند.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه حدود ۱۰۰ هزار عضو در ۴۳ مرکز ثابت و سیار کانون در استان دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :