ایرنا/ معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه با اشاره به مشخص شدن زمان و مکان برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در رشته های هاکی دختران و هندبال و شنای پسران، گفت: بیش از ۱۵۰۰ ورزشکار از سراسر کشور در این مسابقات شرکت می کنند.
جلال عزیزی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این رقابت ها در رشته های یاد شده طی روزهای ۳۰ مرداد تا ۹ شهریور و در شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: طبق جدول زمانبندی مسابقات، رقابت های هندبال پسران از ۳۰ مرداد آغاز و تا پنجم شهریور ادامه می یابد.
عزیزی با بیان اینکه تیم های شرکت کننده روز ۲۹ مرداد وارد کرمانشاه می شوند، محل برگزاری مسابقات هندبال را سالن شهید بهشتی استادیوم آزادی و مجموعه ورزشی امام سجاد (ع) عنوان کرد.
معاون اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه ادامه داد: از روز ۳۱ مرداد نیز رقابت های هاکی دختران کشور در کرمانشاه آغاز و تا روز هفتم شهریور مسابقات ادامه پیدا می کند.
وی تصریح کرد: محل برگزاری مسابقات هاکی دختران، چمن مصنوعی هاکی مجموعه شهید میرزاده واقع در شهرک کارمندان است.
عزیزی در خصوص مسابقات شنای پسران نیز گفت: مسابقات این رشته طی روزهای هفتم، هشتم و نهم شهریور در استخر شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه برگزار خواهد شد.
معاون اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در پایان و با بیان اینکه مسابقات هر سه رشته صبح و عصر برگزار می شود، از فراهم بودن شرایط لازم برای هرچه بهتر برگزار کردن این المپیاد خبر داد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :