باشگاه خبرنگاران/رئیس یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی کرمان گفت: طی چهار ماهه نخست امسال ۴۱۱ هکتار از اراضی دولتی از متصرفین باز ستانده شده و به بیت المال بازگشته است.
طالبی زاده گفت: طی چهار ماهه نخست امسال ۴۱۱ هکتار از اراضی دولتی در استان کرمان از متصرفین و زمین خواران باز ستانده شده، و به بیت المال بازگشته است.
رئیس یگان حفاظت از اراضی دولتی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: از این میزان، حدود ۳۵۱ هزار متر مربع از این اراضی، به صورت علی الراس توسط یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی، و حدود ۶۰ هزار متر مربع هم با دستور مقام قضایی رفع تصرف شده است.
رئیس یگان حفاظت از اراضی دولتی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان افزود: ارزش اراضی دولتی رفع تصرف شده، بیش از ۲۰۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال است.
او تصریح کرد: بیشترین رفع تصرف مربوط به شهرستان سیرجان، شامل ۱۵ قطعه زمین به مساحت ۳۲۲ هزار و ۶۲۹ متر مربع و به ارزش ۱۳۷ میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال بوده است.
یاد آور می‌شود: استان کرمان از استان‌های پیشتاز در رفع تصرف اراضی دولتی به شمار می‌رود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00