ایرنا/ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۲۳ تن کود شیمیایی قاچاق در شهر کرمانشاه به ارزش سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.
سردار «علی اکبر جاویدان» اظهار داشت: به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر اینکه یک کامیون در حال تخلیه کودشیمیایی در یکی از انبارهای نقاط حاشیه ای کرمانشاه است، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران کلانتری دولت آباد پس از هماهنگی با سازمان تعزیرات حکومتی در محل تخلیه بار حضور یافته و انبار را مورد بازرسی قرار دادند.
سردار جاویدان تصریح کرد: در جریان این بازرسی، ۴۶۰ کیسه ۵۰ کیلوگرمی کود شیمیایی قاچاق به وزن ۲۳ تن که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می رسید، کشف شد.
فرمانده انتظامی استان همچنین با اشاره به پلمب انبار مورد نظر از دستگیری یک نفر در این رابطه و معرفی وی به دستگاه قضائی و صدور حکم لازم خبر داد.
وی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را جزو مهمترین برنامه های پلیس استان کرمانشاه عنوان کرد.
باند سارقان اماکن خصوصی کرمانشاه در دام پلیس 
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه نیز از دستگیری باند سه نفره اماکن خصوصی با تلاش ماموران خبر داد و گفت:در پی وقوع یک فقره سرقت اماکن خصوصی در خیابان واحدی کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
سرهنگ «حسین براری» اظهار داشت: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تلاش های شبانه روزی موفق به شناسایی اعضای یک باند سه نفره شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری آن ها اقدام شد.
وی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی ها به هفت فقره سرقت از اماکن خصوصی شهر کرمانشاه اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در پایان از معرفی سارقان دستگیر شده به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246