زریان موکریان/ بهمن مرادنیا استاندار کردستان در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه این استان، در خصوص مطرح شدن خبر "کردستان رتبه اول فساد اداری" در این خصوص اظهار داشت: منتشر کنندگان این خبر کذب، امروز دروغ بزرگی را به آیت‌الله رییسی نسبت داده‌اند (دستور آیت الله رییسی برای پیگیری موضوع فساد اداری در کردستان) در حالی که واقعیت این است که من (در جلسه سورای اداری استان با حضور رییس قوه قضاییه) مطرح کردم که چنین موضوعی در یکی از رسانه های استان مطرح است و درخواست کردم دستگاه های نظارتی برای روشن شدن موضوع کمک کنند.
وی خاطرنشان کرد: من اگر به مدیران استان اعتماد نداشتم موضوع را مطرح نمی کردم؛ اطمینان دارم مدیران کردستان پاک دست هستند.
مرادنیا با یادآوری اینکه یکی از خواسته های همیشگی مردم استان، استفاده از فرزندان استان در مناسب مدیریتی بوده، اذعان داشت: این دوستان می خواهند این پیام را بدهند که فرزندان استان، توان مدیریت ندارند؛ و این جفا به مردم کردستان است.
استاندار کردستان در ادامه اظهار داشت: پشت اینها افرادی هستند که مطالباتی داشته اند و برآورده نشده و دستشان از برخی جاها کوتاه شده و طی این ۲ سال دستشان از رانت و فساد مالی کوتاه شده است.
مرادنیا همچنین یادآور شد: من از آقای رییسی خواستم که دستگاه های نظارتی به مردم گزارش دهند و قطعاً این گزارش ها به مردم داده خواهد شد و آنگاه افرادی که دروغ و شایعه پراکنی کرده اند رسوا خواهند شد.
وی با اذعان به اینکه کردستان کمترین آمار جرم را دارد، گفت: امروز اکثر مدیران کردستان از فرزندان استان هستند، آیا این مردمی که به دلایل شرعی حاضر به گرفتن وام نیستند، اهل فساد هستند؟
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34